BLOG MATTERS 2018 - Sarbinowo

Blog Matters 2018


2 czerwca w Sarbinowie, w Transgranicznym Centrum Edukacji Ekologicznej w Sarbinowie odbyło się kolejne spotkanie Blog Matters.
Zazwyczaj spotkanie odbywało się we wrześniu, tym razem dużo wcześniej, a przyczyną tego była chęć połączenia dnia dziecka z naszym eventem.
W końcu w każdym z nas ukryte jest małe dziecko :)Skromny event.

Blog Matters organizowane jest corocznie przeze mnie i Monikę z bloga konfabula.pl
Przy organizacji spotkania skupiamy się na tym, by połączyć przyjemne z pożytecznym.
Zdajemy sobie sprawę z tego, że dla niektórych uczestników wyprawa nad Morze to nie lada wyczyn i wybierając tegoroczny termin zwróciłyśmy uwagę na długi weekend i możliwość połączenia dnia dziecka z naszym eventem.
W tym roku z Moniką zdecydowałyśmy, że event będzie dużo skromniejszy, niż zeszłoroczny, a to za sprawą zeszłorocznego spotkania i nieobecności dużej ilości uczestników, którzy nawet nie przysłali informacji o swojej planowanej nieobecności.
Sama ich nieobecność nie bolała tak bardzo jak świadomość, że brak odzewu ze z ich strony to po prostu nieposzanowanie naszej pracy i naszego czasu. W sumie to ich strata - dwa dni wzbogacania wiedzy i doszlifowania umiejętności przydatnych przy blogowaniu przeszło im koło nosa.
Jako że z Moniką uczymy się na błędach, liczba uczestników została mocno ograniczona i w tym roku uniknęłyśmy zawodu związanego z pustymi miejscami na sali. Serce rośnie, gdy widzi się pełną salę ludzi chłonnych wiedzy :)Prelegenci

Jedna rzecz się u nas nie zmienia i raczej nie zmieni - PRELEGENCI.
Najlepsi z najlepszych, którzy swoją wiedzą i pasją chcą dzielić się bezinteresownie z innymi.
Wspaniałe osoby, które podpowiedzą jak uporać się z blogowymi dylematami, wskażą drogę prowadzącą do osiągnięcia zamierzonych celów i obdarzą drugiego człowieka ciepłym uśmiechem.
W tegorocznym evencie prelekcje były prowadzone przez Lenę Murawską, Anię Chomiak i Paulinę Pamułę.

Dzięki nim uczestnicy mieli możliwość zdobycia wiedzy na temat zarabiania w sieci, promowania własnej marki, planowania swoich działań w mediach społecznościowych, czy też prowadzenia webinarów i wideorelacji na żywo.
Podczas każdej prelekcji była także możliwość przedyskutowania pewnych kwestii z prowadzącymi oraz innymi uczestnikami.


Jeśli nie braliście udziału w evencie, a chcecie chłonąć wiedzę, otrzymywać przydatne wskazówki, to zapraszam do Naszych prelegentek:
LENA MURAWSKA - grupa ASY BLOGOWANIA - KLIKANIA CHOMIAK - NIEIDEALNAANNA - KLIK
PAULINA PAMUŁA - WSZYSTKIEGO KREATYWNEGO - KLIK
                                       i jeszcze KREATYWNA grupa Pauliny - KLIKDzień dziecka

Planując Blog Matters chciałyśmy móc zaoferować również atrakcje dla dzieci. 
Dlatego też dzieci uczestników spotkania mogli uczestniczyć w specjalnie dla nich przygotowanych i dostosowanych do wieku zajęciach na temat ekologii. 
Do dyspozycji był również plac zabaw.
Postanowiłyśmy także przygotować małą ściągę dla rodziców, na której znalazły się miejsca warte uwagi dla rodzin z dziećmi.

Sponsorzy

Kto nie lubi otrzymywać prezentów - ręka w górę!
Przed spotkaniem powiedziałabym - "Nie ma takiej osoby". 

Dziś już tego nie powiem. 
Miło jest, gdy znajdą się marki, które chcą wesprzeć nasze działania i tym samym sprawić uśmiech na twarzy uczestników.
Milej jest, gdy obdarowani pragną się pochwalić światu otrzymanymi darami, gorzej gdy tą informacje chcą zachować tylko dla siebie.. no cóż, jak się gorzko przekonałyśmy z Moniką i taka osoba może się trafić.
Nie wrzucamy jednak wszystkich blogerów do jednego worka, bo co jak co, ale narzekać nie możemy. 

Naprawdę wspaniałe osoby poznałyśmy podczas tegorocznego eventu.Sponsorzy również byli zacni:   • zeszyty i saszetki szkolne od Topgal
  • voucher na 10-godzinne warsztaty ?Macierzyństwo bez krzyku” do wygrania w konkursie facebookowym od Gosia Przymuszała Coach
Dla nas, jako organizatorów ważne były też patronaty Mielna oraz Prezydenta Koszalina, portalu Mądrzy Rodzice, a także Reach a Blobger

Chcemy, by o Pomorzu Środkowym było głośno nie tylko latem.Podziękowania wędrują także do naszego zeszłorocznego sponsora, MPS Plastic Packaging & Private Label Cosmetics Manufacturer, dzięki któremu i w tym roku możemy cieszyć się zdjęciami na tle wspaniałej fotościanki.
Organizacja takiego spotkania jest bardzo czasochłonna, ale nie ukrywam - także satysfakcjonująca :) M. :) 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentować może KAŻDY. Dlatego też, będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie ślad :)

Należy pamiętać, że dyskusja może się toczyć bez używania słów obraźliwych i krzywdzących.

Dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i zapraszam ponownie :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Mileniak.pl , Blogger