SIOSTRY od wydawnictwa EGMONT, czyli komiks o przygodach Wendy i Marine

Do niedawna nie znałam tych psotnych sióstr. A może inaczej - tych komiksowych psotnych sióstr, bo tak się właśnie składa, że mam w domu dwie psotne łobuziary, dzięki którym nigdy nie ma nudy w naszym domu.


SIOSTRY
Zapewne część z was zna Wendy i Marine z kreskówki, którą można znaleźć na jednym z kanałów telewizyjnych dla dzieci. Jednak nie o  kreskówce dziś chcę wam opowiedzieć, a o komiksie na którego podstawie zekranizowano psoty sióstr.


Wendy jest starszą siostrą, na której (wydawać by się mogło) spoczywa obowiązek świecenia dobrym przykładem. Dobry przykład nie koniecznie w jej przypadku zawsze jest dobry, bo jej młodsza siostra, a zarazem zmora, Marine  wszystkie te dobre (oczywiście w jej mniemaniu dobre) cechy przejmuje od siostry, dając jej tym samym (kolokwialnie mówiąc) popalić. 
Rzekłabym, że obie są siebie warte, ponieważ są identyczne. Uwielbiają kombinować, byle mieć lepiej, łatwiej i byle tylko osiągnąć swój cel.
Potrafią również swoje szalone pomysły realizować wspólnie, przez co dosyć często dochodzi do katastrofy, a rodzice wyrywają sobie włosy z głów.  Żeby nie było, że Siostry są takie psotne z przypadku, one po prostu odziedziczyły to po swoich rodzicach, którzy również często wykazują się "kreatywnymi" pomysłami, zwłaszcza w kwestii wychowania :) 
Przygody sióstr są zabawne i przyznam się szczerze, że czytając o ich przygodach, czy nawet oglądając wspólnie z dziećmi, sama się śmieję z ich perypetii :)
Na koniec dodam jeszcze, że we wszystkich przygodach Sióstr zawsze jest jeden przekaz- Siostry chociaż potrafią z minuty na minutę kochać się i nienawidzić jednocześnie, to zawsze, ale to zawsze dbają o siebie nawzajem i nie pozwalają by ktoś ich skrzywdził. Taka właśnie jest siostrzana miłość :) 
Komiks zakupiliśmy niedawno, ale już wiem, że wrócimy do księgarni po kolejny tom  i oczywiście będziemy się ponownie widzieć z Wendy i Marine o stałej porze na jednym z kanałów telewizyjnych :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentować może KAŻDY. Dlatego też, będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie ślad :)

Należy pamiętać, że dyskusja może się toczyć bez używania słów obraźliwych i krzywdzących.

Dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i zapraszam ponownie :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Mileniak.pl , Blogger