Mały atlas zwierzaków - Wydawnictwo Nasza Księgarnia.


Mały atlas zwierzaków
Ewa i Paweł Pawlak
Wydawnictwo Nasza Księgarnia

Przedstawiam Wam fantastyczną książkę o zwierzętach. Fantastyczna, ponieważ jest inna niż wszystkie, a wyróżnia się swoją zawartością.  

Książka jest małego formatu, jest tekturowej oprawy i zawiera krótkie ciekawostki o zwierzętach, nawet tych najdrobniejszych, jak ślimak, czy kret.

Książka jest bogata w ilustracje - fotografie, rysunki a także obrazki stworzone z różnych tkanin, czy rzeźby z papieru. Wszystko to nadaje lekkości, odrobinę fantazji, tworzy taki jakby niezwykły, dziecięcy świat.

Ciekawostki znajdujące się w książce są bardzo zwięzłe, ale treściwe i przekazane w bardzo prosty sposób, tak na dziecięcy sposób. O! I czcionka jest taka ... dziecięca. Takie szkolne literki, ale napisane bardzo starannie, co ułatwi czytanie nieco starszym dzieciom.

Książka inspiruje do prowadzenia zeszytu ze swoimi notatkami, rysunkami na temat napotkanych zwierząt. Zachęca także do większej kreatywności w tworzeniu swoich prac.

Jest to już Nasza druga pozycja od Państwa Pawlaków. O pierwszej pisałam tutaj:

MAŁY ATLAS MOTYLI Nas zachwycił, dlatego też nie mogliśmy doczekać się aż MAŁY ATLAS ZWIERZAKÓW trafi na Naszą  półkę :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentować może KAŻDY. Dlatego też, będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie ślad :)

Należy pamiętać, że dyskusja może się toczyć bez używania słów obraźliwych i krzywdzących.

Dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i zapraszam ponownie :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Mileniak.pl , Blogger