CZAPLE, KURY I GŁUPTAKI, czyli o bogactwie ptasiego świata - Wydawnictwo NASZA KSIĘGARNIA.CZAPLE, KURY I GŁUPTAKI, czyli o bogactwie ptasiego świata.
Asia Gwis
Wydawnictwo Nasza Księgarnia

Książka niezwykła! Zachwyca kolorami oraz treścią.
Książka o ptasim świecie, który jest naprawdę bogaty, bo nie ma chyba innych zwierząt, które mogłyby zachwycać swoją różnorodnością pod względem wyglądu, czy przystosowania do panujących warunków.

Niby jeden gatunek, a potrafią się różnić między sobą pod wieloma względami - sposobem zdobywania pożywienia, barwą i wielkością, sposobem i miejscami wybieranymi do budowania gniazd, czy nawet umiejętnościami.

Autorka w bardzo konkretny, ale i przystępny sposób przekazuje Nam informacje na temat budowy ptaka, zmysłów, ptasich domów, wyglądu jaj, czy nawet informacji na temat ptaków zamieszkujących miasto, wieś, Antarktydę czy wiecznie zielone lasy Amazonii.

Oprócz konkretnych informacji, znajdziemy także zadania na spostrzegawczość. Młody czytelnik będzie musiał wytężyć wzrok by sprostać zadaniu :)

Książka jest naprawdę interesująca. Moja córki to takie małe przyrodniczki i każda książka o zwierzętach nie umknie ich uwadze. W naszej biblioteczce jeszcze nie mieliśmy książki o ptakach i cieszymy się, że właśnie ta pozycja uzupełniła Nasze biblioteczne braki :)

Polecamy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentować może KAŻDY. Dlatego też, będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie ślad :)

Należy pamiętać, że dyskusja może się toczyć bez używania słów obraźliwych i krzywdzących.

Dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i zapraszam ponownie :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Mileniak.pl , Blogger