Prezent marzeń. Wyjątkowy prezent dla wyjątkowej osoby.


Co roku to samo, ten sam problem.
Co kupić na urodziny dla mamy, taty, ciotki, wujka, dla męża?

Co kupić sobie na urodziny raczej nie mamy problemu określić :) Zawsze znajdzie się coś co byśmy chcieli, coś co już wysłużyło się przez lata i powinno zastąpić nowsze, lepsze.
Chyba każdy w ten sam sposób kieruje się przy wyborze prezentów dla bliskich. Przeprowadza mały, szpiegowski wywiad - co się popsuło, co by się przydało (na przykład na zmęczone plecy), jaki drobiazg wywołałby uśmiech na twarzy.
Problem się pojawia w momencie, gdy Nasz jubilat/solenizant ma wszystko...


Dobry pomysł nie jest zły tylko wtedy, gdy jubilat/solenizant sam podsunie ten pomysł na prezent, albo  nie ma tego wszystkiego, co przychodzi Nam na myśl w pierwszej chwili. Wtedy każdy pomysł jest dobry.

W dawaniu prezentów nie chodzi o to, by dać byle co, byle tylko dać. W dawaniu prezentów liczy się to, by obdarowana osoba prawdziwie się ucieszyła i uśmiechnęła. Takim prezentem może być wszystko, nawet najdrobniejsza rzecz, trafiająca w gust obdarowanego.
Najtrudniejsze w wyborze prezentów jest to, że nigdy do końca nie wiemy czy Nasz prezent będzie strzałem w dziesiątkę. Każdemu chyba zależy na tym, by jego prezent był naj.
Najlepszy, najpraktyczniejszy, najbardziej zadowalający i zaskakujący.
Nawet zwykłe skarpetki mogą być świetnym pomysłem, pod warunkiem, że nie będą one kupione na bazarku za dyszkę. W dzisiejszych czasach możemy kupić wszystko dla fanów marvelowskich komiksów, dla zaczytanych w mandze, dla fanów Harrego Pottera, czy dla sportowców, zapalonych wędkarzy, czy ubabranych po łokcie miłośników kwiatów ogrodowych.Gdy pomysłu brak w pierwszej chwili zaglądamy do internetu, chcąc znaleźć rozwiązanie, bo przecież prezent dać trzeba i to w dodatku taki co ucieszy. Jakby miał nie cieszyć, to można po prostu dać kopertę z większą lub mniejszą sumą. Żeby nie było - nic złego w tym nie widzę, tym bardziej, że na przykład posiadamy wiedzę na temat planowanych wydatków. Może Nasz solenizant/jubilat wybiera się na większe zakupy, a być może chce kupić jakiś konkretny sprzęt i Nasz prezent będzie taką małą cegiełką do tej inwestycji. W takiej sytuacji koperta jest dobrym rozwiązaniem.
Jednak ... jeśli takiej sytuacji nie ma, to nadal jesteśmy w czarnej dziurze, bo pomysłu brak.

Wystukujemy hasło w wyszukiwarkę i wyskakuje cała masa pomysłów prezentów na różne okazje.
Sama mogłabym kilka wymienić, ale nie w tym rzecz. Nie chcę powielać tego co znajduje się w internecie, chcę zaproponować inne wyjście, z którego sama skorzystałam.

Bez wychodzenia z domu, z wygodnej kanapy w kilka minut i w dodatku z dostawą do domu możesz znaleźć PREZENT MARZEŃ dla każdego. Baza ofert jest ogromna, w dodatku wystarczy wpisać miasto, można też określić dla kogo ma być prezent, określić cenę oraz kategorię która Nas interesuje.Portal PREZENT MARZEŃ jest ogromnym ułatwieniem, w dodatku z bogatą ofertą i na każdą kieszeń.
Jeśli zamówisz voucher, dotrze on do Ciebie z papierową torebką, brelokiem oraz voucherem zabezpieczonym metalowym pudełeczkiem. Kolejnym plusem jest fakt, że voucher można zrealizować w dogodnym terminie.

Skorzystałam i polecam, mąż który zajrzał do torebki był zdziwiony ilością pudełeczek, szybko domyślił się że prezent nie jest tylko dla niego, a dla wszystkich. Napięcie rosło do momentu aż otworzył pierwsze pudełeczko. Uwierzcie mi, jego mina bezcenna, a radość dzieci ogromna!
W końcu najlepiej świętować swoje urodziny razem, w gronie najbliższych. A jeśli prezent marzeń jest powodem do wspólnego wyjazdu, to dodatkowy atut takiego prezentu :)
A gdzie się wybraliśmy?
Podpowiem tylko, że do miejsca, gdzie w dorosłym budzi się jego wewnętrzne dziecko :)
O tym już w następnym wpisie.
Obiecuję!

1 komentarz:

  1. Faktycznie jak ktoś ma już sporo i człowiekowi brak pomysłu to Prezent marzeń nadciąga z pomocą :)

    OdpowiedzUsuń

Komentować może KAŻDY. Dlatego też, będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie ślad :)

Należy pamiętać, że dyskusja może się toczyć bez używania słów obraźliwych i krzywdzących.

Dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i zapraszam ponownie :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Mileniak.pl , Blogger