MARVEL- SUPERBOHATERKI, czyli 65 kobiet, które zmieniły losy wszechświata od wydawnictwa EGMONT

 Przedstawiam dziś jedyną w swoim rodzaju książkę, która stanie się ulubioną pozycją dla miłośniczek superbohaterów.Kapitan Ameryka, Iron Men, Thor, czy Spiderman są dobrze wszystkim znani, ale czy tylko mężczyźni mogą być superbohaterami? A co z kobietami?
Czarna Wdowa, Mantis, Supergirl... przecież nie są gorsze od superbohaterów i dorównują im odwagą, sprytem i siłą.Jeśli macie w domu dziewczynki, nastolatki, a nawet i dorosłe osoby, które uwielbiają postacie z nadzwyczajnymi mocami, to ta książka jest dla nich idealna. Przedstawia kobiety w rolach superbohaterek, które wykorzystują swoje moce do walki ze złem i wcale nie są słabsze od dobrze znanych nam z komiksów, czy ekranizacji superbohaterów.

Bo kto powiedział, że mężczyźni są lepsi od kobiet?!Przyznam szczerze, że sama jestem fanką fantasy, uwielbiam Universum Marvela i SUPERBOHATERKI od EGMONT są dla mnie fajnym uzupełnieniem tego co już przeczytałam, czy zobaczyłam na ekranie telewizora. I chociaż moja najstarsza córka ma dopiero 7 lat, to fajnie jest móc jej opowiedzieć o żeńskim odpowiedniku dobrze znanych superbohaterów.A opowiadać jest o czym. W książce znajdziemy krótką historię o bohaterkach, odpowiedź na pytanie w jaki sposób stały się posiadaczkami mocy, czy są dobre, czy złe... Co tu dużo pisać. Książka dla każdej fanki superbohaterów :) 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentować może KAŻDY. Dlatego też, będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie ślad :)

Należy pamiętać, że dyskusja może się toczyć bez używania słów obraźliwych i krzywdzących.

Dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i zapraszam ponownie :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Mileniak.pl , Blogger