OPOWIEŚCI Z DOLINY MUMINKÓW. Wydawnictwo EGMONT.


Niedawno obchodziliśmy dzień postaci z bajek i powiem Wam szczerze, że gdybym miała wybać ulubioną, to zdecydowanie wybrałabym Małą Mi.

Odkąd pamiętam, tata wołał na mnie Mała Mi, bo moim znakiem rozpoznawczym był mały zadarty nos i kok na czubku głowy. Psikusów swoich nie pamiętam, więc chyba się nie liczą cudze opowieści o moim wrednym charakterze i uprzykrzaniu życia starszym braciom :) Nie liczy się to, prawda? :)


A nawiązując do Małej Mi... Moja ulubiona bajka na dobranoc to ... no kto zgadnie, kto?
MUMINKI!
I chociaż Buka mnie przerażała, to czekałam na Muminki z niecierpliwością i z wielką uciechą sięgnęłam po "Opowieści z Doliny Muminków", w nadziei, że być może i moje dzieci zapałają miłością do nich, a przynajmniej poznają moje "klimaty" z czasów dzieciństwa.

OPOWIEŚCI Z DOLINY MUMINKÓW
Na podstawie opowiadań Tove Jansson.

Na pierwszych stronach książki mamy mapę oraz przedstawienie Naszych głównych bohaterów, czyli rodziny Muminków i ich przyjaciół.

Razem z mamą Muminka, Muminkiem i Ryjkiem pokonamy drogę do Doliny, przeżyjemy przygodę z zaczarowanym kapeluszem. Wyruszymy na wyspę Hatifnatów (o! nie przepadałam za nimi). Poznamy niewidzialnego gościa i wspólnie z Muminkami przeżyjemy Wigilię w Dolinie.


Przygody rodziny Muminków i ich przyjaciół można zaliczyć do klasyki. Są to opowieści do których z przyjemnością wraca się po latach  :)


Do nabycia oczywiście w księgarniach stacjonarnych i internetowych.
Zapraszam Was również na EGMONT.PL  :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentować może KAŻDY. Dlatego też, będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie ślad :)

Należy pamiętać, że dyskusja może się toczyć bez używania słów obraźliwych i krzywdzących.

Dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i zapraszam ponownie :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Mileniak.pl , Blogger