15 propozycji seriali na nudne wieczory- Netflix.

Odkąd założyliśmy konto na Netflixie, nałogowo zaczęłam oglądać seriale. 
Dlatego też dziś przedstawiam Wam 15 propozycji seriali na nudne wieczory.

Kolejność wymienionych seriali jest przypadkowa :) 
Wpis nie jest sponsorowany.

1. Stranger Things -  Klimat lat 80, garstka małoletnich przyjaciół i nieznajoma z paranormalnymi mocami. Zawrotna akcja, śmierć, zagadki i niebezpieczne stworzenie czyhające za rogiem. Do tego wszystkiego eksperymenty, niezawodna intuicja matki i moc przyjaźni. 

2. Dark - Film, który od początku do końca zmusza do myślenia, analizowania faktów. Fabuła naprawdę jest "ciężka" i jednocześnie wciągająca. Serial przedstawia historię mieszkańców miasteczka z trzech perspektyw- przeszłości, teraźniejszości i przyszłości, które w niewyjaśniony sposób są ze sobą połączone.

3. Luther - Błyskotliwy detektyw rozwiązuje zagadki na miarę Sherlock'a Holmes'a. Pomaga mu przy tym jego wierny i lojalny partner, który jest za razem jego sumieniem. Znaczną część fabuły zajmuje na pierwszy rzut oka przelotna znajomość z wyrachowaną morderczynią, której myśli będą krążyć wokół głównego bohatera. Jak się później okaże, stworzą zgrany duet.

4. 13 powodów - Film dający do myślenia. Ukazujący współczesną młodzież, jej problemy, relacje z rodzicami i rówieśnikami. Zwraca uwagę na problemy, które często zamiatane są pod dywan.

5. The Punisher- Kultowa produkcja, którą powinien znać już każdy. Główny bohater ma jeden cel w swoim życiu - zemścić się na zabójcach swojej rodziny.

6. Strzelec - Serialowa ekranizacja kultowego filmu o takiej samej nazwie. Główny bohater znalazł się w niewłaściwym czasie i w niewłaściwym miejscu. Jednak osoby, które usilnie starały się wrobić w przestępstwo, przekonają się, że wybrały niewłaściwą osobę na kozła ofiarnego.

7. Designated Survivor- Nikt się nie spodziewał, że nadejdzie wielka katastrofa. Cała amerykańska elita polityczna zniknie z powierzchni ziemi, a na czele Państwa stanie ktoś z przypadku. Negatywnych opinii na temat nowych rządów wciąż przybywa, a nowy prezydent jest wierny swoim przekonaniom, wartościom i sile danego słowa. Dzięki swoim decyzjom pokaże ludziom czym jest demokracja. Niestety na jego drodze stanie wiele przeciwności, spisek, a troska o bezpieczeństwo swoje i bliskich będzie spędzać mu sen z powiek.

8. Ozark- Kreatywna księgowość może uwikłać w sidła, z których ciężko się wydostać. Chęć życia, troska o najbliższych ma się nijak do zdrady, konkurencji, pazerności na pieniądze i morderstw.

9. Atypowy - Genialny serial ukazujący życie nastoletniego chłopca ze spectrum autyzmu, który chociaż w małym stopniu chce wieść normalne życie, zdobyć dziewczynę i zaliczyć swój pierwszy raz.  Krótko mówiąc - miłość, poświęcenie, autyzm i w tym wszystkim chęć zaznania normalności.


10. Mgła- Produkcja na podstawie książki Stephen'a King'a. Nadchodzi coś nowego, nieznanego. Niby to zwykła mgła, ale czy to tylko zwykłe zjawisko naturalne? Bohaterowie szybko przekonają się że to coś więcej. Apokalipsa? 
Kto zginie, a kto zostanie oszczędzony. Mnóstwo pytań, wątpliwości i niewyjaśniona sprawa gwałtu. Czy przyjaciel okaże się godny tego miana? Czy przypadkowo spotkani ludzie mogą  bezinteresownie uratować życie? Tego wszystkiego dowiecie się z serialu, który naprawdę potrafi na długo trzymać w napięciu.

11. Modliszka- Morderczyni i jej syn policjant, który musi nawiązać współpracę ze znienawidzoną matką. Wszystko po to, by ratować ludzkie istnienia. Krótko mówiąc- morderstwa, tajemnice i poszukiwania naśladowcy.

12. Hemlock Grove- Serial dla tych, którzy lubują w fantasy. Anioły, wilkołaki, morderstwo i (wydawać by się mogło) niepokalane poczęcie... brzmi ciekawie? 

13. The Defenders- Iron Fist, Jessica Jones, Daredevil i Luke Cage znani z komiksów Marvela połączą siły, by zwalczać przestępczość w Nowym Jorku. Czy będą robić to skutecznie?

14. House of Cards- Apetyt rośnie w miarę jedzenia, a gdy pragnienie władzy jest ogromne, wszystko inne nie ma znaczenia. Kongresmen Francis Underwood prowadzi bezwzględne zagrywki, działa za plecami prezydenta, uparcie dąży do celu, zdradza. Wszystko po to, by tylko osiągnąć zamierzony cel. Cel, który jest osiągalny, gdy ma się przy sobie sojusznika w postaci żony gotowej na wszystko.

15. Glitch- James Hayes jest policjantem w małym miasteczku. Pewnej nocy zostaje wezwany na miejscowy cmentarz do niezwykłego wydarzenia. W niewyjaśniony sposób do życia powróciła garstka osób- w tym także jego żona. Żadna z dotychczas zmarłych osób  nie wie jak powstali z martwych i kim byli przed śmiercią. James razem z miejscową lekarką postanawia ten "cud" ukryć przed innymi i dowiedzieć się w jaki sposób wrócili do żywych, a przede wszystkim  w jakim celu.


Jest jeszcze kilka seriali, które chcę obejrzeć- między innymi Czarne lustro. Dlatego też niebawem możecie spodziewać się kolejnego wpisu z propozycjami idealnymi na nudny wieczór :)

Pozdrawiam, M.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentować może KAŻDY. Dlatego też, będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie ślad :)

Należy pamiętać, że dyskusja może się toczyć bez używania słów obraźliwych i krzywdzących.

Dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i zapraszam ponownie :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Mileniak.pl , Blogger