POMYSŁ NA DZIEŃ BABCI I DZIADKA


Święta Świętami, Sylwester- Sylwestrem, ale trzeba myśleć o nowym roku i nadchodzących kolejnych Świętach.

Pierwszym takim świętem- niewątpliwie ważnym- jest DZIEŃ BABCI I DZIADKA.
Na samą myśl nasuwa się pytanie "Co na dzień Babci i Dziadka?".

Pomysł na dzień Babci i Dziadka podsunie Ci z pewnością internet.
Pomysły podrzucam i ja- jeden klik i już wiesz co z dzieckiem przygotować chcesz :)

Jak to u nas było/jest?
Kiedy pierworodna była malutka i obchodziła z dziadkami pierwsze ich święto, prezentem zajęłam się ja, później im Hania była starsza i nabierała umiejętności manualnych, przygotowanie prezentu w postaci laurki nie sprawiało jej problemu.

Z czasem - zarówno jednym, jak i drugim dziadkom- przybyło wnucząt.
Wspólnie postanowiliśmy więc postawić na oryginalny prezent, który wywoła łezkę wzruszenia i po który z chęcią dziadkowie będą sięgać.

Prezent na dzień Babci i Dziadka musi być wyjątkowy i chociaż najważniejsza jest pamięć i włożone serce w przygotowanie niespodzianki, to jednak musimy pamiętać o tym, by prezent wytrwał jak najdłużej.

Uważam, że od lat numerem jeden wśród pamiątek u dziadków są zdjęcia, zwłaszcza te w gronie radosnych wnucząt.
Czas pędzi, dzieci rosną jak na drożdżach, z dnia na dzień są poważniejsze, rysy twarzy się zmieniają,  wszystkie radosne chwile są ulotne, a pamięć u starszych osób coraz częściej zawodna.

Kwiaty zwiędną, czekoladki zostaną zjedzone, a radosne chwile uwiecznione na fotografii pozostaną- nie będą tylko ulotną chwilą, która odejdzie w niepamięć. Będą namacalną chwilą przynoszącą ponownie radość, gdy tylko ponownie zerknie się na fotografię.

Dlatego też stwierdziliśmy, że FOTOKSIĄŻKA będzie najlepszym prezentem. Zbiorem słodkich uśmiechów, zabawnych minek i wspólnie spędzonych chwil.

Decyzja podjęta, będzie fotoksiążka!

PRINTU z wielką dbałością wydrukowało nasz prezent dla dziadków, a samo przygotowanie fotoksiążki było dziecinnie proste.
Jedynym problemem było zdecydowanie się na konkretny szablon, ponieważ wszystkie są wyjątkowe, barwne, po prostu piękne.Jakość na najwyższym poziomie- zarówno zdjęć, jak i papieru, czy okładki.Do fotoksiążki dołączone będą oczywiście laurki wykonane przez maluchy, a my- rodzice wybierając się w odwiedziny, zadbamy o słodki poczęstunek, by ten dzień jeszcze bardziej osłodzić naszym kochanym dziadkom, których pomoc jest nieoceniona!

A Ty już masz pomysł na prezent? :)


Jeśli nie, to skorzystajcie z mojego pomysłu i .... z rabatu jaki PRINTU przygotował specjalnie dla Was, moi wspaniali czytelnicy :)Kod proszę zapisać z małej litery :) 
cytryniaki

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentować może KAŻDY. Dlatego też, będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie ślad :)

Należy pamiętać, że dyskusja może się toczyć bez używania słów obraźliwych i krzywdzących.

Dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i zapraszam ponownie :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Mileniak.pl , Blogger