Opowiem Ci mamo co robią DINOZAURY

Skutellozaur, Herrerazaur, Celofyz, Archeopteryks, Heterodontozaur, Deinonych...

Połamałeś język? Nie przejmuj się, mi też się zdarzyło kilka razy i jak na złość - pierworodna każe sobie czytać nazwy dinozaurów po kilka razy.

Więc na pytanie - Co jest największą zmorą rodziców?
Odpowiedź jest jedna - Książka o dinozaurach.

A więc wszystkie Mikropachycefalozaury, Utahraptory i Ankylozaury - na tych nazwach naprawdę można połamać język. Zazwyczaj skupiamy się na dużo łatwiejszych do wypowiedzenia dinozaurach- Diplodok, Apatozaur, czy Tyranozaur.

A skąd się wzięło zafascynowanie prehistorią? Wszystko to za sprawą nowej, kolejnej części z serii "Opowiem Ci Mamo..." z wydawnictwa Nasza Księgarnia.

OPOWIEM CI MAMO CO ROBIĄ DINOZAURYPozycja nie tylko dla chłopców, ale i dla dziewczynek. Oczywiście wszystko zależy od zainteresowań dziecka. Hania nie ogranicza się do księżniczek i jednorożców, uwielbia historie o piratach, zwierzętach i dinozaurach. Dlatego też książka o Dinozaurach ją zainteresowała.
Tematyka prehistorii i dinozaurów nie jest obca Hani. Jedną z ulubionych bajek Hani jest właśnie bajka o tej tematyce.


Książka nie jest typowym atlasem tych prehistorycznych jaszczurek, a raczej historią Kudłacza, któremu towarzyszy karaluch i marchewka. Cała przygoda rozpoczyna się w momencie odkrycia przez Kudłacza, że znalezione jajko nie jest takie zwykłe.
Wspólna podróż pozwala poznać wszystkie gatunki dinozaurów.


Podczas wspólnej przygody, dziecko ma za zadanie odnaleźć zagubione jaja, czy małe dinozaury, odszukać różnice między ilustracjami, pokonać labirynt i oczywiście poznać nazwy dinozaurów.Książka jest tekturowa, bogata w dopracowane ilustracje Emilii Dziubak i oprócz zadań do rozwiązania przez małego czytelnika, są porównania dinozaurów jeśli chodzi o ich wielkość, ważna informacje i ciekawostki.


Książa Wydawnictwa NASZA KSIĘGARNIA, do nabycia między innymi tutaj >KLIK<

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentować może KAŻDY. Dlatego też, będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie ślad :)

Należy pamiętać, że dyskusja może się toczyć bez używania słów obraźliwych i krzywdzących.

Dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i zapraszam ponownie :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Mileniak.pl , Blogger