Czarolina - pewnego dnia zostanę fantastykolożką - EGMONT

 


Czarolina


Być może zaczynam być monotematyczna z komiksami dla dzieci, zwłaszcza, że kolejna prezentowana przeze mnie perełka jest o ... magii. To mimo wszystko musicie uwierzyć, że to jest kolejny "must have"  dla fanów baśniowych klimatów, gdzie magia nie jest czymś nadzwyczajnym. Oprócz pięknej oprawy graficznej, treść jest równie piękna! 

Czarolina to nastolatka, która trafia na ponurą wyspę, gdzie oprócz rozwiązywania zagadek, poznaje nowych przyjaciół, ale także samą siebie. Kolejna z magicznej serii komiksowa publikacja wydawnictwa Egmont, jednakże tym razem nie jest przelukrowana- znajdziemy w niej nutkę dreszczyku i nutkę zachwytu!Nasza bohaterka dzięki magicznej księdze znalezionej w bibliotece, trafia na magiczną wyspę gdzie ma możliwość zostać fantastykolożką. 

Razem z innymi nastolatkami rozpoczyna naukę pod okiem profesora Balzara oraz Madame C. 
Na wyspie Czarolina się nie nudzi- po jakimś czasie zaczynają się dziać straszne rzeczy do których wyjaśnienia będzie dążyć nasza bohaterka wraz z koleżanką Willą. Czy przeprowadzone przez nastolatki śledztwo wyjaśni przyczynę dziwnych zdarzeń? 

Jakie tajemnice kryje wyspa?

Dowiesz się tylko sięgając po komiks, który kupisz m.in. na stronie wydawnictwa
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentować może KAŻDY. Dlatego też, będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie ślad :)

Należy pamiętać, że dyskusja może się toczyć bez używania słów obraźliwych i krzywdzących.

Dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i zapraszam ponownie :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Mileniak.pl , Blogger